Jednym z parametrów, na jakie zwracają uwagę klienci podczas zakupu narożnika, kanapy czy foteli jest ich kolor. Najchętniej wybierane są takie, na których nie będzie widać zabrudzeń. Korzystając z naszych materiałów tapicerskich stworzyć meble, które w łatwy sposób będzie można wyczyścić nawet z najbardziej uciążliwych plam.

Oferowane przez naszą hurtownię tkaniny poddawane są innowacyjnym procesom produkcyjnym, w wyniku których tworzona jest jej bariera ochronna. Nylonowe włókna zapewniają niewiarygodną odporność na plamy i nawet najbardziej uporczywe zabrudzenia.

Poniżej przedstawiamy sposób usuwania plam na naszych materiałach.

 

Krok 1
Dzięki unikalnym właściwościom tkaniny (wstępna hydrofobowość) rozlany płyn gromadzi się na jej powierzchni przez co może zostać łatwo usunięty za pomocą suchej ściereczki lub ręcznika papierowego. Wystarczy go przyłożyć i poczekać na wchłonięcie zabrudzenia.

Krok 2
Pozostałe zabrudzenia wystarczy usunąć wodą z mydłem, przy pomocy szczoteczki wykonując delikatne ruchy aż do całkowitego zaniknięcia plamy. W przypadku bardziej uporczywych zabrudzeń można użyć środków czyszczących na bazie wody, nie czyścić chemicznie, nie wybielać. Nie używać suszarki, pozostawić do samoczynnego wyschnięcia.

Krok 3
Tak jak wszystkie rodzaje dobrego aksamitu, tkanina nylon welur jest wrażliwa na zagniecenia, co uwydatnia naturalne piękno materiału. Wszelkie powstałe zagniecenia można usunąć lekkim strumieniem pary.

Krok 4
Po wyschnięciu podnieść włos, wyczesując delikatną szczoteczką.