Misją naszej firmy od początku było dostarczanie klientom kompleksowych i dopasowanych do ich preferencji rozwiązań. Dlatego też stworzyliśmy niezwykle szeroką ofertę materiałów tapicerskich. Różnią się one przede wszystkim kolorem, wzorem, jak również strukturą. Dzięki temu przy pomocy naszych produktów stworzyć można różnorodne meble, rozpoczynając od eleganckich sof w salonie, poprzez miłe w dotyku kanapy w sypialni, kończąc na kolorowych fotelikach w pokojach dziecięcych.

Jest jednak jedna cecha, która wyróżnia nasze materiały – jest to świetny i prosty sposób na usuwanie nawet najbardziej uciążliwych zabrudzeń. Wystarczy jedynie sucha ściereczka, a przy poważniejszych plamach trochę wody z mydłem.

W asortymencie produktów naszej firmy znaleźć można przede wszystkim tapicerskie i obiciowe tkaniny aksamitne (welurowe). Są one niezwykle przyjemne i miękkie w dotyku, a jednocześnie zapewnia elegancki wygląd.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy przekonani, że z pewnością znajdziecie odpowiednią tkaninę obiciową.