Oferujemy naszym klientom możliwość otrzymania bezpłatnej próbki wybranej tkaniny obiciowej. To doskonały sposób, aby zapoznać się ze strukturą materiału, jego miękkością, podatnością na zagniecenia czy odpornością na zabrudzenia. Mogą Państwo ocenić wrażenia dotykowe i wizualne. Nasza hurtownia Mapa-Tex zapewnia szeroki wybór tkanin tapicerskich, a w tym welurowe/flock. Powstały w technologii wstępnej hydrofobowości. Plamy tworzą na powierzchni kropelki wody, które z łatwością usunie ściereczka namoczona w wodzie z mydłem.

Bezpłatne próbki tkanin obejmują wszystkie materiały dostępne w naszej ofercie. Wysyłamy je na wskazany przez Państwa adres. Transport realizujemy na terenie województwa wielkopolskiego oraz całego kraju. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży zapewniamy fachowe doradztwo w wyborze idealnego rozwiązania.

Jeżeli są Państwo zainteresowani otrzymaniem bezpłatnej próbki tkanin dekoracyjnych, prosimy o kontakt pod wskazany numer telefonu lub na wybrany adres mailowy. Zapraszamy!

+48 61 65 11 400

sprzedaz@mapatex.pl lub biuro@mapatex.pl