Firma MAPA TEX jest kontynuacją firmy "P.B.", która rozpoczęcie swojej działalności datuje na 1994 rok. Mimo, że minęło dwadzieścia lat, nowoczesne tkaniny są naszą pasją, zajmujemy się importem, a tym samym sprzedażą hurtową i detaliczną tkanin obiciowych firmy Flocktex Industries LTD, której jesteśmy jedynym dystrybutorem na terenie Polski.

Wprowadzamy każdego roku nowe wzornictwo w oparciu o najnowsze trendy, zapewniamy fachowe doradztwo, doskonałą jakość, transport na terenie całego kraju, a cała nasza oferta jest dostępna w magazynach firmy. Nasze motto brzmi: "DZIŚ ZAMAWIASZ JUTRO MASZ".

Program partnerski pozwala nam współpracować z wieloma sklepami w całej Polsce, dzieki którym rozprowadzamy profesjonalne katalogi i próbniki z naszymi tkaninami, a klient może zapoznać się z naszą ofertą, dotykając tkanin nowej generacji. Czytaj więcej o programie partnerskim.

Państwa zaufanie pozwoliło nam się rozwijać przez te wszystkie lata przez co czujemy się wyróżnieni i zachęca nas to do bycia jeszcze lepszymi.

Zapraszamy Państwa w podróż po świecie wzornictwa i inspiracji pięknego stylu, wszystko po to, by MAPA TEX kojarzył się z niebanalnym wzornictwem i bardzo dobrą jakością.

Kiedy dojdzie do połączenia jedynych w swoim rodzaju cech, możecie być dumni ze stworzonego wspólnego piękna wokół Was.