Tkaniny dekoracyjne i materiały obiciowe

W naszej firmie już od wielu lat zajmujemy się sprzedażą hurtową i detaliczną unikalnych materiałów tapicerskich i tkanin obiciowych w wielu kolorach i wzorach. Dzięki nim stworzyć można atrakcyjne wizualnie kanapy, fotele, narożniki, krzesła i wiele innych.

Możesz powiedzieć, że nasza firma jest jedną z wielu. My jednak się z tym nie zgadzamy, bowiem proponujemy unikalne produkty. W czym przejawia się ta wyjątkowość?

Nasza hurtownia materiałów tapicerskich oferuje tkaniny obiciowe, wyróżniające się wysoką odpornością na zabrudzenia. Jest to tzw. technologia wstępnej hydrofobowości. Dzięki temu w przypadku jakichkolwiek zabrudzeń, wystarczy użyć ręcznika kuchennego (np. zalanie herbatą) lub wody z mydłem i ściereczki. Dzięki temu w prosty i szybki sposób można pozbyć się nawet najbardziej uporczywych plam.

Oferowane przez nas materiały tapicerskie i tkaniny obiciowe dostępne są w dziesiątkach wzorów i kolorów. W zależności od oczekiwań i potrzeb klientów, posiadają one różnorodną strukturę.

Najczęściej z usług naszej hurtowni korzystają zakłady produkcji mebli, zdarzają się także klienci indywidualni. Jesteśmy otwarci zarówno na jednorazową sprzedaż, jak i stałą współpracę, opartą na regularnych dostawach poszczególnych produktów.

The collection of our fabrics

MAPA TEX

MAPA TEX
MAPA TEX is the continuator of "P.B.” company established in1994. Although twenty years have ...

Certificates

Certificates

We invite upholstery warehouses, furniture manufacturers and stores to co-operate with us.

Try it yourself - clean it up!

News in brief

Trade "MEBLE 2018 / HOME DECOR 2018"

Trade "MEBLE 2018 / HOME DECOR 2018"

20-02-2018

Poznan 06-09.03.2018

more
Trade MEBLE 2017 in Poznan

Trade MEBLE 2017 in Poznan

20-03-2017

14-17.03.2017

more
A NEW SAMPLE BOOK

A NEW SAMPLE BOOK

11-10-2016

Flock worth its weight in gold

more
FLOCKTEX INDUSTRIES LTD ISRAEL

FLOCKTEX INDUSTRIES LTD ISRAEL

11-10-2016

MAPA TEX is the exclusive representative of Flocktex in Poland.

more